Předprodej vstupenek zahájen!

před 1 rokem

Rezervujte si svá místa včas a kupte si vstupenky na divadelní představení a skici, které jsme pro vás letos připravili!

Julie Timmerman: Bananas (and kings)

  1. května, 20h00

Kdo by neznal značku La Chiquita, giganta na světovém banánovém trhu? Málokdo ale ví, že její příběh, který začíná v roce 1899, je příběhem zotročování původních obyvatel, korupce, neúcty k demokracii a také o nenávratné otravě země pesticidy nebo financování teroristických skupin.

Vstupenky si můžete koupit zde

Mireille Bailly: Odchod

  1. května, 20h00

Je přesně sedm hodin. S dobře upravenou kravatou, v obleku svého otce a kufrem své matky v ruce je Syn připraven na svůj velký odchod. Jenže jak už říkal Brel: “Nejtěžší pro člověka žijícího ve Vilvoorde a toužícího jít do Hong-Kongu není jít do Hong-Kongu, ale opustit Vilvoorde.” Absurdně laděná hra belgické autorky Mireille Bailly rozebírá právo na jinakost na pozadí široké škály všech možných bizarností v rodinných vztazích. 

Vstupenky si můžete koupit zde

BLOK

  1. května, 10h00, 14h00, 17h00

  2. května 10h00

Divadlo zvukových objektů pro děti 3+

Jedna herečka a šedesát malých průhledných kubických reproduktorů vypráví příběh městského vesmíru, jeho zvuků, světel a nečekaných zákoutí.  Hlavním hostem festivalu Sněz tu žábu 2023 je tentokrát jeden z nejlepších francouzských souborů, jehož tvorba je zaměřena na nejmladší diváky od tří let.

Vstupenky si můžete koupit zde

Marcos Caramés-Blanco: Gloria Gloria

26. května, 20h00

Glorii nikdo nepodezřívá. Jenomže jednoho dne se bez zjevného důvodu setmí přesně ve chvíli, kdy Gloria vyjde z domu. Jinak je všechno stejné jako každý den, věci se dějí ve stejném pořadí. Budík zvoní v 5:30, Gloria si ubalí cigaretu, úlevně si vydechne. Gloria Gloria je sugestivní výpověď o jednom dni a jednom osvobození.

Vstupenky si můžete koupit zde