Předprodej vstupenek zahájen!

před 2 roky

Rezervujte si svá místa včas a kupte si vstupenky na divadelní představení a skici, které jsme pro vás letos připravili!

Magali Mougel: Suzy Storck
3. 9. 2021, 19h30
Co se stane, když neposlechneme sami sebe a přinutíme se žít tak, jak je to podle názoru ostatních „normální“? Suzy Storck je moderní antická tragédie ženy v domácnosti, která nikdy v domácnosti skončit neměla. Drama pro každého, kdo už na sobě někdy pocítil otrávené ostří společenského nátlaku. Po skončení skici následuje neformální setkání s autorkou textu.

vstupenky zde

Artefakt
4. 9. 2021, 14h00, 17h00, 20h00
Jak bude vypadat divadlo, až lidstvo konečně zmizí z povrchu Země? Pod vedením francouzského režiséra Jorise Mathieu vám Shakespeara nebo Becketta odehraje robotická paže, dabovat ji bude automatický hlasový systémem a scénografii vytiskne 3D tiskárna. Nasaďte si sluchátka a vydejte se na procházku temnou, postapokalyptickou krajinou, které vládnou stroje, hologramy a umělá inteligence.

vstupenky zde

Nejsem ve své roli
5. 9. 2021, 16h00
Scénické čtení komponované z úryvků několika současných dosud nepřeložených francouzských dramatických textů. Vybrané hry propojuje téma očekávání a tlaku společnosti, se kterými se hrdinové textů různým způsobem potýkají. Místo aby šli za svými osobními touhami, pokoušejí se naplňovat cizí představy o tom, čím by měli být.

vstupenky zde

Baptiste Amann: Území (budem si pískat Marsejézu…)
5. 9. 2021, 20h30
Čtyři sourozenci se po smrti rodičů snaží prodat svůj rodinný dům – ve své době ideální projekt sociálního bydlení, dnes spíše betonové trosky, obklopené parkovištěm, kde dřív bývaly bažiny… Prodej ale komplikují vzpomínky na dětství, rodinná traumata, a především jedna mrtvola z 18. století, kterou na zahradě domu objeví.

vstupenky zde